Konzultace v rámci zaměstnaneckého programu začínají již 6.9.2016

V rámci letošního projektu Praha Evropské hlavní město sportu bude pro zaměstnance MHMP celý podzim probíhat program zaměřený na redukci hmotnosti a zlepšení životosprávy.

První volné konzultace v rámci tohoto programu můžete využít již 6.9. 2016 od 13.00 do 17.00 na přepážce č. 25 v přízemí budovy Škodova paláce, Jungmannova ul. 35/29, Praha 1. Bez předchozího objednání se můžete poradit s nutriční terapeutkou a k dispozici bude i instruktorka pohybových aktivit.

Konzultace budou probíhat pravidelně každé úterý a středu, vždy od 13.00 do 17.00. Podrobný harmonogram naleznete v příloze zde.

V průběhu měsíce září se nadále můžete hlásit do individuálního i skupinového tříměsíčního programu. Registrace je možná na odkazu: http://vstj.cz/?pg=vyzkum&co=mhmp. Přihlášeným zájemcům budou zaslány podrobnější informace od vedoucího programů a přiděleny nutriční terapeutky. Základní harmonogram tříměsíčních kurzů naleznete zde.

Těší se na Vás tým VŠTJ Medicina Praha