"Do práce na kole 2017" - zázemí pro zaměstnance

ŠKODŮV PALÁC

Parkování:

Ve vnitrobloku:

• Vstup je zde přes prosklené dveře z hlavní chodby za podatelnou (když je zcela otevřete a pomalu pustíte, aktivuje se pojistka a dveře zůstanou otevřené, nemusíte je pak složitě přidržovat). Vstup do chodby je povolen pouze zaměstnancům, vstup do samotného dvoru se aktivuje zaměstnaneckou kartičkou, jinak vás dveře nepustí.
  • O povolení přístupu (do vnitrobloku i sprch) požádejte svou hospodářku/svého hospodáře odboru.
  • Uvnitř vnitrobloku naleznete zastřešené stojany typu obráceného U, nemusíte se tak bát o své špice ani brzdy.
  • Ačkoli má dovnitř přístup jen několik málo lidí, i tak si své kolo nezapomeňte dobře zamknout. Za věci, které si na kole necháte, nenese MHMP zodpovědnost.
  • Součástí parkování je také servisní stojan, díky němuž si můžete opravit drobné závady na vašem kole nebo dofoukat duši.

V garáži:

• Hned za vjezdem do garáže z Charvátovy ulice je po levé straně stojan (stejný jako před hlavním vstupem do budovy),
  • Po vjezdu do garáže jsou na levé straně u „řidičovny“ háky na pověšení a zaparkování kola. Opět si je nezapomeňte zamknout.

Sprchy:

• se nachází v suterénu budovy. Vstup do pánských i dámských sprch je opět umožněn pouze zaměstnancům s povolením.
  • K pánským sprchám je nejlepší přístup výtahem/schodištěm z hlavní chodby, vpravo za veřejnými toaletami ve směru z Jungmannovy ulice.
  • K dámským se dostanete po schodišti nebo výtahem za přepážkou číslo 21.

U obou sprch jsou k dispozici šatní skříňky. K tomu, abyste skříňku mohli zamknout, potřebujete minci. Skříňky neslouží k dlouhodobému uskladňování věcí. Prosím, mějte to na mysli a skříňky na noc vyprazdňujte.

NOVÁ RADNICE

Parkování:

• se nachází v místnosti v mezipatře k suterénu, do kterého se dostanete nejlépe od zadního vchodu. Vede sem dřevěná lyžina, která vám pomůže překonat pár schodů.
  • Klíč dostanou na vyžádání všichni účastníci kampaně sídlící na Mariánském náměstí od pana Josefa Černého (Odbor služeb linka 2765). Klíče bude udělovat dle seznamu přihlášených.
  • V místnosti jsou k dispozici parkovací háky na stěně.
  • Doporučujeme si kolo zamknout vlastním zámkem.

Sprchy:

• Pánské i dámské sprchy se nachází v suterénu budovy.
  • Klíč je opět nutné si vyzvednout u pana Josefa Černého (linka 2765).